Hydrosiewniki
Technologia produkcji hydrosiewników firmy FINN została opracowana w 1953 roku przez Charlie Finn’a i od tamtej pory FINN jest liderem, zarówno pod względem jakości produkowanych hydrosiewników, jak i wprowadzania innowacyjnych rozwiazań. Obecnie stosowane hydrosiewniki dzielą się na dwa rodzaje ze względu na sposób mieszania zawiesiny w zbiorniku: z mieszaniem mechanicznym i z hydromieszaniem za pomocą dysz wodnych. Hydrosiewniki z mieszaniem mechanicznym mają możliwość mieszania większej ilości (i cięższego) mulczu niż maszyny z hydromieszaniem. Finn Corporation jest prekursorem i producentem, który doprowadził do perfekcji technologię hydrosiewników z mieszaniem mechanicznym. Zawiesina (woda z mulczem, nasionami i dodatkami) mieszana jest za pomocą spiralnego, łopatkowego mieszalnika, zamocowanego na poziomej osi. Pompa rozpylająca zawiesinę na glebie jest niezależna od mieszalnika.
Obecnie FINN kontroluje niemal 70% światowego rynku hydrosiewników. Armia amerykańska wyróżniła firmę FINN wybierając ją na wyłącznego dostawcę sprzętu do hydrosiewu i rekultywacji terenu.

 

 

 


Cennik 2018 r.

Pobierz cennik


 Dane o przybliżonych dziennych zdolnościach produkcyjnych dla każdego modelu:

Pobierz specyfikację techniczną


t30_3
Hydrosiewnik FINN T30
Hydrosiewnik FINN T30 został zaprojektowany i stworzony w sposób zapewniający najlepszy stosunek wielkości do możliwości i wydajności pracy. T30 jest idealnym hydrosiewnikiem do realizacji małych projektów, dostępnym w przystępnej cenie, zapewniającym jednocześnie wszystkie możliwości większych maszyn.
Przeczytaj więcej »
Wszechstronny i ekonomiczny
FINN T30 jest najbardziej ekonomicznym ze wszystkich dostępnych typów hydrosiewników. W sposób łatwy, profesjonalny i szybki pozwala na dystrybucję ziaren, mulczu oraz mieszanki nawozów z charakterystyczną dla marki FINN efektywnością oraz oszczędnością.
Zaprojektowany kompaktowo
Hydrosiewnik FINN T30 to mocny, stalowy zbiornik o pojemności: 1 268 litrów; hydraulicznie sterowana dwukierunkowa śruba do szybszego i mocniejszego mieszania; łatwy w obsłudze panel kontrolny; zaprojektowana przez firmę FINN pompa odśrodkowa zapewniająca łatwy i precyzyjny rozsiew, a także podpory oraz zaczepy do łatwego zamieszczenia hydrosiewnika na pojeździe. Wszystkie hydrosiewniki T30 zaopatrzone są standardowo w elektrycznie zwijany wąż o długości 30 m.
Wszechstronna wydajność
Hydrosiewnik T30 dzięki swoim niewielkim wymiarom dotrze wszędzie tam gdzie będziesz go potrzebować: posesje domków jednorodzinnych, małe pola golfowe, boiska sportowe, cmentarze, kompleksy wypoczynkowe i biurowe, parki, itp.
Silnik Kohler Command 15KM (11,2Kw), elektryczny zapłon
kontrola poziomu i temperatury oleju
pojemność zbiornika 1 268 litrów, pojemność robocza: 1 063 litrów

t30_3
Hydrosiewnik FINN T60
FINN T60 Seria II to doskonały 2 270 litrowy hydrosiewnik dla małych firm z zielonej branży, które wymagają szybkiej i ekonomicznej obsługi. Technologia produkcji hydrosiewników firmy FINN została opracowana w 1953 roku i od tamtej pory FINN jest liderem, zarówno pod względem jakości produkowanych hydrosiewników jak i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.
Przeczytaj więcej »
Wysoce efektywny i wszechstronny
Obsługiwany jednoosobowo T60 Seria II jest w stanie pokryć 670 m2 mieszanki ziaren, nawozów oraz mulczu w sposób łatwy dla obsługującej osoby. To doskonałe rozwiązanie do prac na małych terenach prywatnych i komercyjnych, tj. domki jednorodzinne, małe firmy, małe osiedla mieszkaniowe, place sportowe oraz pola golfowe.
Niebywałe osiągi
T60 Seria II zapewnia łatwy i przejrzysty sposób obsługi. Dla zwiększenia mocy i efektywności zainstalowano dwukierunkową śrubę, kontrolowaną hydraulicznie w w obu kierunkach. Dzięki niskiemu profilowi maszyny jest ona łatwa do załadowania zapewniając jednocześnie doskonałą stabilność. Każdy z hydrosiewników posiada wmontowaną dużą i wygodną skrzynkę na narzędzia, dysze, itp.
Potężna moc
Hydrosiewnik FINN T60 Seria II to hydraulicznie sterowana dwukierunkowa śruba do szybszego i mocniejszego mieszania; łatwy w obsłudze panel kontrolny; zaprojektowana przez firme FINN pompa odśrodkowa zapewniająca łatwy i precyzyjny rozsiew a także w wersji Skid Mounted podpory oraz zaczepy do łatwego zamieszczenia hydrosiewnika na pojeździe.
Silnik Kohler 23,5 KM,   2-cylindrowy,

kontrola poziomu i temperatury oleju

Pojemność zbiornika 2 270 litrów, pojemność robocza: 1 890 litrów